Silvia, Costa en Billy veroordeeld (Zwitserland)

Op vrijdag 22 juli werden de Zwitserse anarchisten Costa Ragusa, Billy Bernasconi, en Silvia Guerini veroordeeld aan de Federale Strafhof in Bellinzona. Zij werden beschuldigd van “samenzwering om brandstichting te plegen” en “illegale handel in explosieven” als gevolg van een verijdelde aanslag op een IBM nanotechnologie lab in Rüschlikon.

De beschuldiging van ‘illegaal transport van explosieven ” viel uit elkaar omdat er geen harde bewijzen waren van smokkel uit Italië. Toch werden onze kameraden veroordeeld tot langere gevangenis straffen dan die op verzoek van de officier van justitie.

Costa Ragusa (34): Een oprichter van de Italiaanse anarchistische groep Il Silvestre, werd veroordeeld tot drie jaar en acht maanden in de gevangenis. Hij werd beschuldigd van het brein te zijn achter de aanval op het lab.

Billy Bernasconi (26): Werd veroordeeld tot drie jaar en zes maanden in de gevangenis, plus 22 dagen van een vorige uitspraak.

Silvia Guerini (29) : Werd veroordeeld tot drie jaar en vier maanden in de gevangenis.

De drie veroordelingen zullen worden verminderd met een jaar en drie maanden, welke de hoeveelheid tijd is die onze kameraden hebben doorgebracht in voorlopige hechtenis.

Schrijf ze:

Silvia Guerini
Regionalgefängnis Biel
Spitalstrasse 20
2502 Biel/Bienne, Switzerland

Costantino Ragusa (Costa)
Regionalgefängnis Bern
Genfergasse 22
3001 Bern
Switzerland

Luca Bernasconi (Billy)
Regionalgefängnis Thun
Allmendstrasse 24
3600 Thun
Switzerland

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.